ÇELİKCE Mimarlık Müh.Dan.İnş.San.Tic.Ltd.Şti.  

SIKÇA SORULAN SORULAR

Müşterilerimizle Uzun Vadeli İlişkiler Oluştururuz.

Her projenin müşterilerimizle uzun vadeli bir ilişki kurma fırsatı olduğuna inanıyoruz. Sürekli olarak proje ve ürünleri sunarak ve temel değerlerimize bağlı kalarak, süreç ve süre boyunca çalışmayı sağlayan uzun vadeli ilişkileri geliştiririz.

ÇELİKCE'nin işi nedir?

ÇelikCe Mimarlık, bugüne dek uluslarası alanda tasarım ve tasarım yönetimi çalışmalarıyla sağlık, eğitim, turizm, alt yapı ve konut projelerinde başarı ile yer almıştır. ÇelikCe Mimarlık; programlama, planlama, proje destek. İhale hizmetleri, uygulama kontrolörlüğü ve uygulama yönetimi, mekanik elektrik, inşaat mühendisliği, peyzaj gibi farklı disiplinlerin proje ve uygulamasının sağlanması ve koordinasyonu, iç mimari uygulama hizmetleri, anahtar teslim projeler, şehir planlama, çevre planlama, proje programı, mimari tasarım, mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri, mimari iyileştirme ve restorasyon hizmetleri yapmaktadır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

1. Kullanım Koşulları
ÇELİKCE MİMARLIK Portalını aşağıda yazılı olarak belirtilen koşulları okuduktan sonra kullanınız. Bu portala bağlanarak ÇELİKCE MİMARLIK’ın sunduğu hizmetlerden faydalanmaya başlamanız halinde portalın kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

2. ÇELİKCE MİMARLIK Portalının Sahibi ve Amacı
İnternet sitesinin sahibi ÇelikCe Mimarlık Ltd.Şti. dir. ÇELİKCE portalı, alt siteleri ve interaktif bilgilendirme hizmetlerinden oluşmaktadır. Portalda yer alan her türlü bilgi ve belge ÇELİKCE MİMARLIK tarafından herhangi bir menfaat temin edilmeksizin sadece bilgilendirme amacı ile ücretsiz olarak sunulmaktadır. Farklı siteler tarafından ücret mukabilinde ticari amaçla kullandırılması yasaktır. ÇELİKCE MİMARLIK önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanım Şartlarında, servis ve muhtevada değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, sitede yer aldığı andan itibaren yürürlüğe girer.

3. Fikri ve Sınai Haklar
Bu sitedeki tüm fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ÇELİKCE Mimarlık şirketidir. Sitede yer alan isim ve logolar üzerindeki haklar, 5846 sayılı FSEK, 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanununa göre korunur. Sitedeki isim ve logolar çoğaltılamaz başkaları tarafından ÇELİKCE Mimarlık’ın yazılı izini olmadan kullanılamaz.

4. Hukuka Aykırılık
Bu portalda mevzuata, uluslararası sözleşmelere aykırı bir açıklama, bilgi veya unsur görüldüğü taktirde, bunun derhal ÇELİKCE Mimarlık’a bildirilmesi gerekir.

5. Muafiyet
ÇELİKCE Mimarlık portalında yer alan bilgiler ve görsel malzemeler özenle hazırlanmış olmasına rağmen tamamen doğrulukları ve içerikleri tarafımızca garanti edilmemektedir. Özgün bir takım durumlara ilişkin bir çok teferruata yer verilemediğinden sınai mülkiyet haklarına dair bütün ve otorite oluşturan bir kaynak olarak değerlendirilmemelidir. Kullanıcıların bu sitede yayınlanan bilgilerden dolayı herhangi bir işlemde bulunmadan önce profesyonel yardım almaları önerilir. ÇELİKCE Mimarlık portalında yer alan belgelere dayanılarak yapılan işlemlerden dolayı meydana gelebilecek zararlar mukabilinde portal sahibinin ve yetkililerinin hiçbir şahsi ve hukuki sorumluluğu yoktur.

Sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da kanuni olarak hiçbir garanti vermemektedir. Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi ve belge ÇELİKCE Mimarlık tarafından her hangi bir menfaat temin edilmeksizin sadece bilgilendirmek amacı ile sunulmakta olup, doğrulukları ve içerikleri tarafımızca garanti edilmemektedir. Bu belgelere dayanılarak yapılan işlemlerden dolayı meydana gelebilecek zararlar mukabilinde site yetkililerinin hiçbir şahsi hukuki ve cezai sorumluluğu yoktur.

6. İnternet Üzerinden İletişim Güvenliği
ÇELİKCE Mimarlık virüs koruma önlemleri almış olmakla birlikte, internet üzerinden iletişim güvenliğini taahhüt etmemektedir. Her hangi bir bilgiyi kullanma veya materyali indirme durumunda, virüs, bilgilerin bozukluğa uğratılması, bilgisayar programlama rutinleri vb. gibi durumlarda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

ÇELİKCE Mimarlık tarafından portala tam ve kesintisiz giriş sağlanacağı garanti edilmemektedir. Sitenin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik ve kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil olmak üzere hiçbir zarardan, ÇELİKCE Mimarlık veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi sorumlu olmazlar.

7. Gizlilik Politikası
ÇELİKCE Mimarlık, portalın kullanımı ile ilgili bilgi toplama hakkını saklı tutmaktadır. Site kullanıcılarından istenen bazı bilgiler (isim, meslek, posta adresi, telefon, belgegeçer numarası, e-posta adresi vb.) sitenin geliştirilmesi, güncel haber ve duyurular hakkında kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla ÇELİKCE Mimarlık tarafından kullanılabilir.

8. Portal Güvenliği
ÇELİKCE Mimarlık Portalının güvenliğini ihlal eden kişi, hukuka aykırı fiillerinden dolayı hukuki ve cezai müeyyidelerle (bilişim suçları) karşılaşmalarının yanı sıra, doğmuş ve doğacak her türlü zarardan sorumlu tutulurlar.

9. Bağımsızlık
ÇELİKCE Mimarlık internet portalından verdiği başka sitelere ait linklerin güvenilirliği ve içlerinde yer alan bilgiler hakkında herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Dış bağlantılı linklerin her zaman çalışacağına ve erişilebilir olduğuna dair kontrol garanti edilmemektedir. Hukuki sorumluluk site sahiplerine aittir.

10. ÇELİKCE Mimarlık Logosu
ÇELİKCE Mimarlık’ın logosunun kullanımı sınırlandırılmıştır ve herhangi bir birey ya da kuruluş, ÇELİKCE Mimarlık’ın yazılı izni olmaksızın ÇELİKCE Mimarlık logosunu kullanamaz. Basın ve medya’da haber amaçlı kullanımlar bu koşulların dışındadır.

11. Veritabanı ve Araştırma Hizmetlerinin Kabul Edilebilir Kullanımı
ÇELİKCE Mimarlık veritabanı hizmetleri, geniş kullanıcı kitlelerinin verilerimizden online bilgi edinebilme ihtiyaçlarını karşılamak amacına yönelik olarak tasarlanmıştır. Veritabanı hizmetlerinin ekipman ve bant genişliği sınırlamaları nedeniyle, topyekun veri indirme (download) kaynağı olması amaçlanmamıştır. Bireysel ya da otomatik olarak günlük veri tabanı erişimi ve veri indirimi çok sayıda olan, başka kullanıcıların hizmet alımlarını sınırlayan ya da erişimlerini engelleyen kişiler, firmalar veya IP adreslerinin hizmetlere erişimi herhangi bir bildirime gerek duyulmadan engellenebilir.

×

Powered by WhatsApp Chat

× WhatsApp