ÇELİKCE Mimarlık Müh.Dan.İnş.San.Tic.Ltd.Şti.  

Temel Değerler

Profesyonel

Temel Değerlerimiz

ÇELİKCE Şirketİ olarak, biz sadece bir mimari tasarım firması değiliz!

Temel Değerlerimiz

Profesyonel

Sizde ÇELİKCE Ailesinin Mutlu Müşterileri Arasına Katılmak İster misiniz ?

ÇELİKCE Şirketİ olarak, biz sadece bir mimari tasarım firması değiliz. Sürekli olarak aşağıdaki temel değerler çerçevesinde hizmette üstünlük sağlamaya çalışmanın, müşterilerimize öncülük etmek için uzun vadeli hizmetin, büyüme ve gelişme yeteneğine her yeni projede inovasyon yaratacağına inanıyoruz.
Temel değerlerimizin projenizi hayal ettiğinizden daha iyi hale getirme konusundaki taahhüdümüzü nasıl yansıttığını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Çalıştığımız alanlara yaklaşımımız

DOĞRULUK
DÜRÜSTLÜKLE ÇALIŞIRIZ
Müşteride önemli kavram iş yaptırma sorunu değildir. Dürüst çalışma dürüst ekip ve hizmettir.Tüm çalışanların davranış standartları ve her gün yaptıkları kararlar için kişisel sorumluluk almalarını hedefleriz. Dürüstlük ve Doğruluk daima bu kararların özünde olmalıdır.
İŞ BİRLİĞİ
EKİP ORTAMI
Bir İşbirliği Ekibi Ortamını Teşvik Ederiz. ÇELİKCE’nin amacı, müşterilerimizin, ortaklarımızın, alt yüklenicilerin, alt-danışmanların, bayilerin, düzenleyici otoritelerin ve çalışanların da dahil olduğu projelerimizle ilişkili tüm ekip üyeleriyle Şirketimizin her kademesinde işbirliği yapmaktır. Böyle bir ortamda çalışmak, Şirket’in en karmaşık konular için bile bilinçli ve etkili kararlar almasını sağlar.
BÜTÜNLEYİCİ
GLOBAL ÇERÇEVE
Çalışanlarımıza, Müşterilerimize, Ortaklarımıza, Satıcılarımıza ve Taşeronlarımıza Saygı. Başkalarını saygı ile karşıladığımız zaman, iş arkadaşlarımız ve müşterilerimiz tarafından beklenen profesyonellik sergilenebilir. Saygı, müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için gerekli olan kollektif ekib ortamını ve işbirliğini kolaylaştırmaya ve teşvik etmeye yardımcı olur.
SÜREKLİ GÜVENİRLİLİK
KALİTEYE ODAKLILIK
Güvenirlilik, Şirketimiz için çok önemli. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ortaklarımız için güvenli bir çalışma ortamı sağlamak beklentidir. Güvenlik konusuna odaklanmanın genel kaliteye katkıda bulunduğuna inanıyoruz. Tüm ÇELİKCE çalışanları hem saha hem de ofislerimiz dahilinde en kaliteli çalışmaları üretmek için çalışırlar.
PROFESYONELLİK
TEKNİK MÜKEMMELLİLİK SAĞLAMAK
Müşterilerimize Profesyonel ve Teknik Mükemmellik sağlamak yaptığımız işin kökenidir. Çalışanlarımızın becerilerini sürekli geliştirerek bu temel değere sahip olmamızı sağlarız. Sürekli olarak mesleki ve teknik mükemmellik sağlayarak ve yeteneklerimizi sürekli geliştirerek, çalışanlarımızın Şirketimiz içinde büyümesini ve ilerlemesini sağlamak için fırsatlar yaratırız.
SÜREKLİLİK
DEVAMLILIK-AİDİYET
Müşterilerimizle Uzun Vadeli İlişkiler Oluştururuz. Her projenin müşterilerimizle uzun vadeli bir ilişki kurma fırsatı olduğuna inanıyoruz. Sürekli olarak proje ve ürünleri sunarak ve temel değerlerimize bağlı kalarak, süreç ve süre boyunca çalışmayı sağlayan uzun vadeli ilişkileri geliştiririz.
×

Powered by WhatsApp Chat

× WhatsApp