ÇELİKCE Mimarlık Müh.Dan.İnş.San.Tic.Ltd.Şti.  

Tarihimiz

TARİHİMİZ

Konut ve endüstriyel yapı inşaatlarında, kendisini sürekli geliştiren, deneyimli ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kurulmuş bir taahhüt şirketiyiz. 1998 den günümüze ilk günkü istikrar ve aidiyet bilinci geleneği ile geleceğe daha emin adımlarla yürüyoruz ve bu başarıyı siz değerli müşterilerimize boçluyuz.

Modern ve kadim yapı anlayışı, kullanılan malzeme kalitesi, konumu, sosyal yaşama dair çalışmaları ve mimari yapısıyla kaliteli işlere imza atıyoruz.…

1998
YILI

İLK ADIM

Mimarlık, İnşaat ve Dekorasyon sektörlerinde faaliyet gösteren Grubumuzun temelleri, 1998 yılında 200 metrekarelik bir atölyede atıldı.

1999
YILI

DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN ÜZERİNE İNŞA EDİLMİŞ HEDEFLER

PVC Kapı Pencere, Alüminyum Doğrama, ve inşaat sektöründe yapı malzemeleri satışı ile iş dünyasına giriş yapan ÇELİKCE MİMARLIK Grubu olarak; kaliteli ve fark yaratan bir ivmeyle öncelikli olarak Karma Mobilite Hizmet de marka değerinin oluşmasına ve bilinirliğine öncülük etmiş bir yapıyız.

2002
YILI

ŞİRKET KAPASİTE ARTIRIMI

Müteahhitlik Taşeronluk gibi hizmetlerin kararını aldık. İhale bazlı birçok kütlesel ve lokal adımlarla gerçekleştirdiğimiz projeler, firmamızın temel taşları olmuştur.

2006
YILI

İŞ YÖNETİMİ & KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Kurumsal Şieket bazında Danışmanlık ve Yöneticilik tecrübemizle Makina parkı yönetimi ve işletme filo yönetimini hayata geçirdik. Sanayi kompleksi ve Mobilya Fabrikalarında yönetimsel ve iş geliştirme proğramımızla ödüllü projelere imza attık.

2012
YILI

YENİ GLOBAL MİMARLIK OFİSLERİ

Kadim mimarlık ruhunu özümseyerek çalışanlarımız ve müşterilerimiz için hayal güçünün fiziki yansıması olan modern ve klasik çigiler taşıyan ofislerimizi hizmete sunduk. Ofislerimizdeki tasarım uzmanlığını müşterilerimize görsel zengilimizle sunduk.

2017
YILI

DOSTLARIMIZLA BERABER BÜYÜYORUZ

Kuruluşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edindik.

 

Başarımızı sektörde çıtayı sürekli yükselten heyecanımıza, bizi var eden ekibimize ve siz değerli dostlarımıza borçluyuz.

×

Powered by WhatsApp Chat

× WhatsApp